Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět

MYŠ Genius DX-6020

Omlouváme se tento konkretní kus v dané konfiguraci je vyprodaný, ale obvykle máme skladem stejný či obdobný model jen v pozměněné konfiguraci. Stačí zadat hledaný model do ,,Vyhledávání,, v horní části stránky.
Optická MYŠ Genius DX-602, bezdrátová, USB,

Popis produktu MYŠ Genius DX-6020

Rozhraní - Bezdrátová
Technologie - Optická
Citlivost - 1 200 DPI
Genius DX-6020

Genius je celosvětově známou společností zabývající se výrobou počítačových periferií, zejména reproduktorů, klávesnic, myší, webkamer a drobného příslušenství. Tentokrát nám výrobce přináší kvalitní bezdrátovou myš DX-6020 s výkonným optickým snímačem G-stream pro pohodlnou práci.

Myš je vybavena standardní sestavou tlačítek - dvojici těch tradičních doplňuje rolovací kolečko, které zároveň funguje jako tlačítko třetí. Jedná se o univerzální myš s ergonomickým designem, vysokou dávkou pohodlí a komfortním držením. Optický snímač G-stream má vysoké rozlišení 1200dpi pro přesný a plynulý pohyb po obrazovce, který oceníte jak u kancelářských programů, tak i při občasném hraní akčních her. S G-stream optickým senzorem získáte lepší přesnost na prakticky jakémkoli povrchu - dokonce i na zaprášeném skle.

Myš má malé rozměry a proto se hodí i k notebookům, kde se dobře vejde do kapsy na příslušenství u většiny druhů brašen. Přenos například v kapse také není nikterak nepříjemný díky nízké hmotnosti. Hlavní vypínač myši zajistí, prodlouženou vydrž myši na jednu AA baterii.

Bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 2.4 GHz a do USB portu počítače se zapojuje pouze miniaturní USB přijímač, který přesahuje z USB portu pouze nejnutnější částí a tím chrání USB port proti poškození při neopatrné manipulaci s notebookem.
 
Přijď te k nám a nechejte si od našich kvalifikovaných prodejců poradit, jaký notebook nebo počítač je pro Vás ten nejvhodnější.