| Kategorie | |
| Typ procesoru | Inter Core i9 |
| Procesor další informace | 9880H |
| Frekvence procesoru | 2,3 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| - | 16 vláken, turbo 4,8GHz |
| Operační paměť | |
| Kapacita paměti | 16 GB RAM |
| Typ paměti | DDR4 |
| - | |
| Pevný disk | |
| Kapacita disku | 1 TB SSD |
| - | |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 16" |
| Rozlišení displeje | 3072x1920 |
| Povrch displeje | lesklý |
| Displej dotykový | Ne |
| Displej další informace | Retina displej s rozlišením 3072 × 1920 |
| - | Užijte si dokonale realistický obraz s úžasně věrnými barvami na 16palcovém Retina displeji s rozlišením 3072 × 1920 - největším, jaký byl kdy použit na noteboocích Apple. Zářivě jasná bílá, dokonale temně černá a široký barevný ganmut P3 nabídne obrazovka s jasem 500 nit |
| Grafická karta | |
| Čip grafické karty | Intel UHD 630 + Radeon 5500 s 4 GB GDDR6 |
| - | |
| Rozhraní | |
| Bluetooth | Ano |
| WIFI | 802.11ac verze wifi 5 Bluetooth v5.0 |
| Webkamera | Ano |
| USB C | Ano |
| - | 4x výstup USB-C Thunderbolt 3 |
| Operační system | MAC OS |
| Displej Retina | Ano |
| Model | MacBook Pro |
| Ročník | 2020 |
originál CZ balení v krabici včetně originál napájecího adaptéru !!
MacBook Pro 16" CZ Vesmírně šedý
MacBook - Intel Core i9 9880H Coffee Lake, 16" IPS lesklý 3072 × 1920, RAM 16GB DDR4, AMD Radeon Pro 5500M 4GB, SSD 1000GB, podsvícená klávesnice, webkamera, USB-C, čtečka otisků prstů, WiFi 5, baterie 100 Wh, Hmotnost 2 kg, MAC OS
MacBook pro 16" s nejrychlejším procesorem, úžasným 16palcovým displejem a novou generací grafiky Radeon Pro je prémiový profesionální notebook pro nejnáročnější uživatele.
Užijte si dokonale realistický obraz s úžasně věrnými barvami na 16palcovém Retina displeji s rozlišením 3072 × 1920 - největším, jaký byl kdy použit na noteboocích Apple. Zářivě jasná bílá, dokonale temně černá a široký barevný ganmut P3 nabídne obrazovka s jasem 500 nitů.
Procesor Intel Core i9 s osmi jádry udrží díky vyspělému chlazení nejvyšší výkon i při multitaskingovém běhu výpočetně náročných aplikací. Kompletně přestavěná architektura chladicích komponent s většími lopatkami a více chladicími žebry výrazně zvyšuje chladicí kapacitu notebooku MacBook Pro 16".
Nová klávesnice Magic Keyboard s přesnou odezvou na klávesách se zdvihem 1 mm umožní pohodlné a tiché psaní. Dotykový proužek Touch Bar nabízí chytré zkratky pro rychlý přístup k funkcím. Klávesa Escape výborně poslouží pro rychlé přepínání mezi režimy a zobrazeními.
MacBook pro 16" je osazen 100Wh lithium-polymerovou baterií, která poskytne dostatečný příkon velkému displeji a dodá notebooku energii až na 11 hodin bez nabíjení. Jedná se o největší kapacitu baterie, jaká byla kdy použita v notebooku Apple.
MacBook pro 16" má jako všechny notebooky této řady Apple T2 Security – druhou generaci speciálního čipu vyvinutého pro ještě větší bezpečnost vašich dat. Koprocesor Secure Enclave zajišťuje zabezpečený start operačního systému a šifrování dat na vašem úložišti. Mohutný stereozvuk je dodáván systémem šesti reproduktorů. Dvojité woofery mají čistší, přirozenější reprodukci a zprostředkují hlubší basy. Nahrávat a zaznamenávat hudební nápady můžete profesionální soustavou tří mikrofonů studiové kvality.
Sledujte nás nejen na našich webových stránkách, kde najdete veškerý sortiment od Eurotechu, který máme skladem, ale můžete nás i navštívit na facebooku EUROTECH.CZ
Navštivte nás na naší prodejně v Brně na ulici Grohova 6. Skladem velké množství notebooku a počítačů.
Apple MacBook Pro 16
Apple MacBook Pro 15" Touchbar
Apple MacBook Pro 13" M1 (2020)
Apple MacBook Pro 15" i9
Apple MacBook Pro 15" Touchbar
Apple MacBook Pro 15" Touchbar
Apple MacBook Pro 13" Retina 15.2
Apple MacBook Pro 13" Retina 14.2