| Kategorie | |
| Výrobce procesor | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Procesor další informace | 8750H |
| Frekvence procesoru | 2,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 |
| - | 12 vláken, turbo 4,1GHz |
| Operační paměť | |
| Kapacita paměti | 16 GB RAM |
| Typ paměti | DDR4 |
| - | |
| Pevný disk | |
| Kapacita disku | 512 GB SSD |
| - | NVMe |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 |
| Povrch displeje | matný |
| Poměr stran displeje | 16:9 |
| Displej dotykový | Ne |
| Displej další informace | IPS |
| - | |
| Grafická karta | |
| Čip grafické karty | Intel HD Graphics 630 + GeForce GTX 1050 Ti |
| - | |
| - | |
| Rozhraní | |
| Grafické rozhraní | HDMI |
| Bluetooth | Ano |
| WIFI | Killer Wireless-n/a/ac 1535 |
| USB 3.0 | 2x |
| USB C | Ano |
| Webkamera | Ano |
| - | |
| Operační system | Windows 11 |

Notebook Dell XPS 15 (9570) je nejmenší 15.6palcový notebook ve své výkonnostní třídě. S tenkou konstrukcí, vysokým rozlišením Full HD nebo dokonce Ultra HD (v závislosti na modelu) a s výkonem nejnovějších procesorů Intel 8. generace poskytuje dokonalý soulad stylu a výkonu. XPS 15 (9570) je snadno přenositelný výkonný notebook, na kterém můžete pracovat a hrát hry kdekoli.

I přes mobilní zaměření, tenké a kompaktní konstrukce vhodné na cesty, je notebook Dell XPS 15 (9570) osazen výkonnými procesory Intel Core 8. generace řady H a excelentní grafikou NVIDIA GeForce GTX 10-series
Nejnovější sada technologií Dell Cinema vám poskytne skvělé zážitky ze sledování. Díky špičkové obrazové technologii CinemaColor, pokročilému hardwaru a softwaru zažijete nepřekonatelný dynamický rozsah, hluboké černé i jasné světlé odstíny a živější detaily v celém barevném spektru. CinemaSound s technologií Waves MaxxAudio Pro zvyšuje hlasitost a zajišťuje čistotu každého tónu, jako byste byli v nahrávacím studiu. V případě konfigurace s bezdrátovým adaptérem Killer Wireless využijete technologii CinemaStream, která přiděluje multimédiím maximální šířku pásma, takže se při přehrávání vůbec nesekají.


Navštivte nás na naší prodejně v Brně na ulici Grohova 6. Skladem velké množství notebooku a počítačů DELL.
Dell XPS 15 - 9510
Dell XPS 15 - 9510
Dell XPS 15 - 9510
Dell XPS 15 - 9510
Dell XPS 15 - 9560 herní
Dell XPS 15 - 9570 herní 4K