| Kategorie | |
| Výrobce procesor | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Procesor další informace | 8400H |
| Frekvence procesoru | 2,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| - | 8 vláken, turbo až 4,2GHz |
| Operační paměť | |
| Kapacita paměti | 8 GB RAM |
| Typ paměti | DDR4 |
| - | nebo |
| Kapacita paměti | 16 GB RAM |
| Pevný disk | |
| Kapacita disku | 256 GB SSD |
| - | |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 17,3" |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 |
| Povrch displeje | matný |
| Poměr stran displeje | 16:9 |
| Displej dotykový | Ne |
| Displej další informace | IPS |
| - | |
| Grafická karta | |
| Čip grafické karty | Intel UHD 630 |
| - | |
| - | |
| Rozhraní | |
| Grafické rozhraní | HDMI, mini Display port |
| LAN | 1000 Mbit |
| Bluetooth | Ano |
| WIFI | ANO |
| USB 3.0 | 3x |
| USB C | Ano |
| Webkamera | Ano |
| - | 2x USB-C |
| Operační system | Windows 11 |
Intel Core i5-8400H 2,5GHz, 8/16 GB RAM, 256 GB SSD, 17,3" FHD 1920x1080 IPS, Intel UHD 630, WIFI, BT, Webcam, upg. Windows 11 Prof., Podsvícená klávesnice.
Sleva 2000Kč na kosmetické vady - B grade.
S mobilní pracovní stanicí HP ZBook 17 G5 můžete pracovat prakticky kdekoli. S výkonem srovnatelným se stolní pracovní stanicí. Díky své příslušnosti k řadě ZBook 17 vyniká notebook zvýšenou ochranou nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. To vše samozřejmě s nízkou hmotností notebooku jako celku spolu se splněním 120 000 hodin komplexního testování HP při návrhu notebooku a splněním kritérií testování podle standardů MIL-STD 810G.
To je nejen integrace moderního rozhraní USB specifikace 3.0, ale též konektivit typu HDMI jako řešení připojení externího displeje, Thunderbolt 3 jako alternativa pro vysokorychlostní připojení periferií a samozřejmě i klasického Wi-Fi adaptéru pro připojení k bezdrátovým sítím nebo kabelového Gigabit Ethernet. Výrobce dále myslel i na zábavu a proto notebooku nechybí HD zvuk z dílen Bang & Olufsen a ve vybraných modelech také integrovaná kamera.
Základem tohoto konkrétního modelu HP ZBook 17 G5 je 4jádrový procesor Intel Core i5-8400H s podporou technologie HyperThreading pro zpracování 8 instrukcí v jednom taktu, který pracuje na základní frekvenci 2.5 GHz s možností automatického navýšení až na 4.2 GHz v případě potřeby vyššího výkonu. Procesor je doplněn o 8GB nebo 16GB operační paměti typu DDR4. Zobrazení zajišťuje matný 17.3" FHD displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů a obrazová data displeji poskytuje integrovaná grafická karta Intel UHD 630. Pro uživatelská data je určen pevný disk 256GB SSD. Mezi síťová rozhraní patří bezdrátové Wi-Fi ac a Bluetooth nebo kabelové Gigabit Ethernet. Pro připojení periferií je k dispozici trojice portů USB 3.0/3.1 Gen 1 a 2x Thunderbolt 3 (USB-C). V neposlední řadě je třeba zmínit integrovanou HD kameru, čtečku paměťových karet, HDMI a kombinovaný audio konektor. Notebook je dodáván s operačním systémem upg. Windows 11 Professional.
Každým zakoupeným repasovaným počítačem či notebookem šetříte životní prostředí.
Přijď te k nám a nechejte si od našich kvalifikovaných prodejců poradit, jaký notebook nebo počítač je pro Vás ten nejvhodnější.
Navštivte nás na prodejně Brno Grohova 6. Skladem velké množství notebooku a počítačů HP.
HP ZBOOK 17 G6
HP ZBOOK 17 G6
HP ZBOOK 17 G5
HP ZBOOK 17 G6
HP ZBOOK 17 G6
HP ZBOOK 17 G3
HP ZBOOK 17 G3
HP Zbook Fury 17 G8
HP Zbook Fury 17 G7
HP Zbook Fury 17 G7