| Kategorie | |
| Výrobce procesor | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Procesor další informace | 6006U |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| - | 4 vlákna |
| Operační paměť | |
| Kapacita paměti | 4 GB RAM |
| Typ paměti | DDR3 |
| - | |
| Pevný disk | |
| Kapacita disku | 128 GB SSD |
| - | |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" |
| Rozlišení displeje | 1366x768 |
| Povrch displeje | matný |
| Poměr stran displeje | 16:9 |
| Displej dotykový | Ne |
| Displej další informace | |
| - | |
| Grafická karta | |
| Čip grafické karty | Intel HD 520 |
| - | |
| - | |
| Rozhraní | |
| Grafické rozhraní | HDMI |
| LAN | 1000 Mbit |
| Bluetooth | Ano |
| WIFI | Intel Dual Band Wireless-AC 3165 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| Webkamera | Ano |
| - | |
| Operační system | Windows 10 |
Intel Core i3-6006U 2Ghz, 4 GB RAM, 128 GB SSD, 15,6" HD LED 1366x768, DVD-RW, Intel HD 520, WIFI, BT, Webcamera, HDMi, Windows 10 Home 64bit.
POZOR: notebook má vadnou baterii, provoz pouze na zdroj.
Notebook / počítač je otestován, nainstalován operačním systémem Windows dle licenčního štítku COA (umístěného u notebooku na spodní straně nebo pod baterii a u počítače z boku čí zadní straně) a to včetně kompletní instalace všech ovladačů. Pokud je v ,,Parametrech,, uvedeno u operačního systému : upgrade na Windows 10 byl pro zákazníka (při dodržení licenčních podmínek ) zdarma proveden z Windows 7, 8 upgrade na Windows 10 více viz. Obchodní podmínky.
Českou diakritiku zdarma doplňujeme na klávesnici formou přelepek.U notebooku je napájecí adaptér a kabel v ceně.
Přijď te k nám a nechejte si od našich kvalifikovaných prodejců poradit, jaký notebook nebo počítač je pro Vás ten nejvhodnější.
Navštivte nás na prodejně Brno Grohova 6. Skladem velké množství notebooku a počítačů lenovo.