Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět

slevy

 

Aktuální sleva:

 

Když v době platnosti akce,  splníte podmínky akce tj. např : min cenu, množství, typ zboží atd. tak se vám na v košíku na pokladně pod zbožím zobrazí rámeček s názvem  Slevový kupón.

Do něj prosím napište název slevového kuponu přesně tak jak je uvedený v banneru např. Sleva5 a následně se vám automaticky zobrazí  a započítá sleva na zboží

 

 

 

Platí jen pro objednávky   v době platnosti akce. Tj. jen v době zobrazeni banneru na stránce  a v pokladně se Vám nabídne  možnost vložení kódu. Pokud  se Vám na pokladně nezobrazí tato možnost, znamená to buď že  akce již není platná nebo Vaše objednávka nesplňuje podmínky akce, např minimální  cena, typ a počet zboží    a podobně.

 

Nevztahuje se na nové zboží, monitory,  komponenty, příslušenství a také na nadměrné či nestandartní zásilky. Při nezadání kódu v objednávce není zpětné uplatnění slevy možné, ale doporučujeme v případě pochybností napsat na prodejnu a samozřejmě pokud budou splněny podmínky a jde jen o tech. chybu tak slevu od nás dostanete :-)

 

 

 

 

Přejeme příjemný nákup.

Váš Eurotech