| Kategorie | |
| Výrobce procesor | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Procesor další informace | 8565U |
| Frekvence procesoru | 1,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| - | 8 vláken, turbo 4,6 GHz, 8MB cache |
| Operační paměť | |
| Kapacita paměti | 16 GB RAM |
| Typ paměti | DDR4 |
| - | |
| Pevný disk | |
| Kapacita disku | 512 GB SSD |
| - | NVMe |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 13,3" |
| Rozlišení displeje | 3840x2160 |
| Povrch displeje | lesklý |
| Poměr stran displeje | 16:9 |
| Displej dotykový | Ano |
| Displej další informace | dotykový IPS, 4K, UHD |
| - | |
| Grafická karta | |
| Čip grafické karty | Intel UHD 620 |
| - | |
| - | |
| Rozhraní | |
| Grafické rozhraní | HDMI |
| Bluetooth | Ano |
| WIFI | Killer Wi-Fi 6 AX AX201 160MHz |
| USB 3.0 | 1x |
| USB C | Ano |
| Webkamera | Ano |
| - | 1x USB-C |
| Operační system | Windows 10 |
Navštivte nás na naší prodejně v Brně na ulici Grohova 6. Skladem velké množství notebooku a počítačů DELL.