| Kategorie | |
| Výrobce procesor | Intel |
| Typ procesoru | Pentium |
| Procesor další informace | Silver N5000 |
| Frekvence procesoru | 1,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| - | turbo 2,7GHz |
| Operační paměť | |
| Kapacita paměti | 8 GB RAM |
| Typ paměti | DDR4 |
| - | |
| Pevný disk | |
| Kapacita disku | 128 GB SSD |
| - | |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 11,6" |
| Rozlišení displeje | 1366x768 |
| Povrch displeje | lesklý |
| Poměr stran displeje | 16:9 |
| Displej dotykový | Ano |
| Displej další informace | IPS dotykový |
| - | |
| Grafická karta | |
| Čip grafické karty | Intel UHD 605 |
| - | |
| - | |
| Rozhraní | |
| Grafické rozhraní | HDMI |
| Bluetooth | Ano |
| WIFI | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 |
| USB 3.0 | 2x |
| Webkamera | Ano |
| - | |
| Operační system | Windows 10 |
Intel Intel Pentium Silver N5000 1,1-2,7Ghz, 8 GB RAM, 128 GB SSD, 11,6" HD LED 1366x768 dotykový IPS, Intel UHD 605, WIFI, USB, BT, Webcamera, HDMi, Windows 10 Prof. 64bit.
Notebook / počítač je otestován, nainstalován operačním systémem Windows dle licenčního štítku COA (umístěného u notebooku na spodní straně nebo pod baterii a u počítače z boku čí zadní straně) a to včetně kompletní instalace všech ovladačů. Pokud je v ,,Parametrech,, uvedeno u operačního systému : upgrade na Windows 10 byl pro zákazníka (při dodržení licenčních podmínek ) zdarma proveden z Windows 7, 8 upgrade na Windows 10 více viz. Obchodní podmínky.
Českou diakritiku zdarma doplňujeme na klávesnici formou přelepek.U notebooku je napájecí adaptér a kabel v ceně.Každým zakoupeným repasovaným počítačem či notebookem šetříte životní prostředí.
Navštivte nás na naší prodejně v Brně na ulici Grohova 6. Skladem velké množství notebooku a počítačů DELL.