| Kategorie | |
| Výrobce procesor | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Procesor další informace | 8265U |
| Frekvence procesoru | 1,6 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| - | 8 vláken, turbo 3,9GHz |
| Operační paměť | |
| Kapacita paměti | 8 GB RAM |
| Typ paměti | DDR4 |
| - | |
| Pevný disk | |
| Kapacita disku | 256 GB NVMe SSD |
| - | |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 13,3" |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 |
| Povrch displeje | matný |
| Poměr stran displeje | 16:9 |
| Displej dotykový | Ne |
| Displej další informace | IPS |
| - | |
| Grafická karta | |
| Čip grafické karty | Intel UHD Graphics 620 |
| - | |
| - | |
| Rozhraní | |
| Bluetooth | Ano |
| WIFI | ANO |
| Webkamera | Ano |
| USB C | Ano |
| - | 3x USB-C |
| Operační system | Windows 11 |
Ultrabook Dell XPS 13 Touch v nádherné stříbrné barvě zaujme již na první pohled. Elegantní 13,3" displej nemá téměř žádné okraje a je promyšleně zasazen do šasi o velikosti 11" notebooku. Tenký čelní kryt ultrabooku Dell XPS 13 pokrývá minimum z celkové plochy displeje a nezabírá tak místo pro obrazovku. Jedná se o ideálního společníka na cesty. S tloušťkou pouhých 11,6 mm a hmotností od 1,24 kg se Dell XPS 13 snadno vejde do kabelky či batohu.

Klíčové vlastnosti ultrabooku Dell XPS 13 Touch (9380)
Špičkový hardware v ultrabooku Dell XPS 13
O nadstandardní výpočetní výkon se v notebooku Dell XPS 13 postará nejnovější procesor Intel Core i5 8265U Whiskey Lake. Čtyřjádro na maximální frekvenci 3,9 GHz se ve spojení s 8GB operační pamětí skvěle postará o plynulý běh operačního systému Windows 11 pro. Při práci v noci oceníte podsvícenou klávesnici.
Odolný notebook Dell XPS 13 s jedinečnou izolací
Šasi notebooku Dell XPS 13 je přesně vyřezáno z jediného bloku opracovaného hliníku. To mu dodává na robustnosti a odolnosti. 13,3" displej s Full HD rozlišením a krytý sklem Corning Gorilla Glass je oproti konkurenčním výrobkům dvakrát odolnější vůči poškození a brání vzniku škrábanců při manipulaci, čištění či otírání. Menší zahřívání při zátěži a vyšší výkon ultrabooku Dell XPS 13 Touch umožňuje tepelná izolace GORE. Ta disponuje lepší tepelnou vodivostí než vzduch, a to i v tenkém a všestranném provedení, jaké má Dell XPS 13. Samotný princip je přitom velmi jednoduchý - izolace GORE směřuje teplo ven ze zařízení a vnitřní teplotu notebooku dále snižují dva ventilátory s trubičkami.
Navštivte nás na naší prodejně v Brně na ulici Grohova 6. Skladem velké množství notebooku a počítačů DELL.
Dell XPS 13 - 9310
Dell XPS 13 - 9380
Dell XPS 13 - 9310
Dell XPS 13 - 9305
Dell XPS 13 - 9370
Dell XPS 13 - 9305
DELL XPS 13 - 7390
Dell XPS 13 - 9365
Dell XPS 13 - 9365