| Kategorie | |
| Výrobce procesor | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Procesor další informace | 1270p |
| Frekvence procesoru | 2,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 12 |
| - | jádra 4+8, celkem 16 vláken, Turbo 4,8GHz |
| Operační paměť | |
| Kapacita paměti | 32 GB RAM |
| Typ paměti | DDR4 |
| - | |
| Pevný disk | |
| Kapacita disku | 256 GB NVMe SSD |
| - | |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 13,3" |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Povrch displeje | matný |
| Poměr stran displeje | 16:9 |
| Displej dotykový | Ne |
| Displej další informace | IPS |
| - | |
| Grafická karta | |
| Čip grafické karty | Intel Iris Xe Graphics |
| - | |
| - | |
| Rozhraní | |
| Grafické rozhraní | HDMI |
| Bluetooth | Ano |
| WIFI | ANO |
| USB 3.0 | 2x |
| USB C | Ano |
| Webkamera | Ano |
| - | 2x USB-C |
| Operační system | Windows 11 |
Intel Core i7-1270p 2,2GHz, 32 GB RAM, 256 GB SSD NVMe, 13,3" FHD 1920x1200 IPS, Intel Iris Xe Graphics, WIFI, Bluetooth, Webcamera, Windows 11 Professional, Podsvícená klávesnice.
Díky volitelné platformě Intel vPro® s procesory Intel® Core™ 12. generace vám ThinkPad X13 Gen 3 umožní pracovat odkudkoli. Tento firemní notebook s operačním systémem Windows 11 a s integrovanou grafikou Intel® Iris® Xe zvládne jakýkoli úkol. Je také dostatečně lehký a tenký, abyste ho mohli vzít s sebou kamkoliv.
Notebook ThinkPad X13 Gen 3 vás udrží ve spojení a vaše data uchová v bezpečí. Možnosti připojení zahrnují WiFi 6E a volitelné 5G a 4G WWAN a podporu USB-C Thunderbolt™ 4 a HDMI. Kromě několika hardwarových a softwarových funkcí ThinkShield má zabezpečené jádro Microsoft, čtečku otisku prstu s dotykovým senzorem na tlačítku pro zapnutí a volitelný kryt webkamery pro větší soukromí.
Notebook ThinkPad X13 Gen 3 vám pomůže uspořádat virtuální hovory a schůzky. Standardně má obrovský 84% poměr obrazovky k tělu, systém předních reproduktorů Dolby Audio™, Dolby Voice® a dva citlivé mikrofony. K dispozici je také možnost FullHD + infračervené hybridní webkamery a 13,3" displeje s rozlišením až WQXGA a Dolby Vision™, který má certifikaci pro nízkou hladinu modrého světla, takže pomáhá minimalizovat únavu očí.
Používáme standardy MIL-STD 810H ministerstva obrany USA, abychom zajistili, že každý ThinkPad bude spolehlivý a odolný. Zařízení testujeme dle 12 armádních norem a provádíme více než 200 testů kvality, které zajišťují funkčnost těchto produktů i v extrémních podmínkách. Tyto testy pokrývají drsné podmínky, jako je arktická divočina a pouštní prachové bouře, včetně testů teploty, tlaku, vlhkosti, vibrací a dalších.
Notebook / počítač je otestován, nainstalován operačním systémem Windows a to včetně kompletní instalace všech ovladačů. Pokud je v ,,Parametrech,, uvedeno u operačního systému : upgrade na Windows 11 byl pro zákazníka (při dodržení licenčních podmínek ) zdarma proveden z Windows 10 více viz. Obchodní podmínky. Českou diakritiku zdarma doplňujeme na klávesnici formou přelepek.U notebooku je napájecí adaptér a kabel v ceně.
Každým zakoupeným repasovaným počítačem či notebookem šetříte životní prostředí.
Přijď te k nám a nechejte si od našich kvalifikovaných prodejců poradit, jaký notebook nebo počítač je pro Vás ten nejvhodnější.
Navštivte nás na prodejně Brno Grohova 6. Skladem velké množství notebooku a počítačů Lenovo.
Lenovo Thinkpad X13 Yoga Gen 1