Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět

PORADNA

Taky se vám už stalo, že vás při práci na svém notebooku či počítači něco začalo zlobit? Počítač se začal zpomalovat, nebo přehnaně zahřívat? Případně chcete propojit notebook na televizi nebo něco dalšího a nevíte si rady? Připravili jsme pro vás články, které by vám s tím mohli pomoci.

Jak vyčistit notebook

Svůj notebook byste měli pravidelně čistit. Proč je to důležité a jak to snadno zvládnout v domácích podmínkách?

Prakticky poradíme, jak vyčistit notebook po stránce hardwaru i softwaru. Uvidíte, že se vám s ním hned bude lépe pracovat.

Číst článek

Jak propojit notebook s TV nebo LCD monitorem

Propojení notebooku s vaší televizí se vám bude hodit v okamžiku, kdy si chcete pustit film, případně rozšířit pracovní plochu svého PC. Jak propojit notebook s televizí i monitorem různými způsoby?

Číst článek

Historie značky Dell

Možná se budete divit, kdo stojí za vznikem značky Dell. Už od roku 1985, kdy se objevil první Turbo PC značky Dell se řadí mezi průkopníky ve svém oboru. Jak to tedy bylo doopravdy a kdo za ní stojí?

Číst článek

Nastavení šifrování ve Win10 pomocí BitLockeru – proč jej používat, a jak na něj?

Jestliže si do svého PC či notebooku ukládáte citlivá či jinak osobní data, která chcete mít důkladně chráněna před zloději, tak je rozhodně potřeba je na disk ukládat v zašifrované podobě, aby k nim zloděj neměl přímý přístup ani v případě, kdy by se mu k nim podařilo dostat.

Číst článek

 Historie značky HP

Historie značky HP

Chcete vědět, jak vznikla značka HP, která nyní patří k největším výrobcům výpočetní techniky na světě? Přehledně to zjistíte v našem článku.

Číst článek

 

Jak zrychlit notebook

Elektronika svým výkonem kráčí kupředu doslova mílovými kroky, což o počítačích a noteboocích platí dvojnásob. A tak se může stát, a pravděpodobně to potká každého majitele notebooku, že po čase začnete mít pocit, že váš stroj ztrácí na síle. Přichází tedy čas notebook patřičně zrychlit a vylepšit jeho výkonnost.

Číst článek

 

Jak zrychlit počítač

Jako každý spotřebič, i počítače potřebují pravidelnou údržbu. Pokud se o svůj stroj staráte nejen, že tím zvýšíte jeho životnost, ale můžete tím maximalizovat jeho celkovou výkonnost.

Číst článek

Co jsou to dokovací stanice pro notebooky

Dokovací stanice pro notebooky jsou užitečným doplňkem pro každého, kdo často používá notebook. Umožňují snadné připojení notebooku k mnoha zařízením, jako jsou monitory, klávesnice, myši, tiskárny a další.

Číst článek

 

Jak otestovat výkon PC či notebooku

Výkon vašeho notebooku nebo PC ovlivní, jak se vám bude s počítačem pracovat. Jak a proč ho vlastně otestovat?

Číst článek

 

Nejčastější dotazy k repasované výpočetní technice

Chcete vědět víc o repasovaných počítačích, často zkráceně nazývaných repasy z naší nabídky? Projděte si nejčastější dotazy našich klientů k repasovaným počítačům a notebookům.

Číst článek

 

Hraní počítačových her odbourává stres

Hraní her je jedním z těch zábavných způsobů, jak si odpočinout od reality a života vůbec. Může však hraní videoher skutečně zmírnit stres? Odpověď není tak jednoznačná. Některé studie totiž zjistily, že videohry stres snižují, zatímco jiné mohou stres vyvolávat.

Číst článek
 

 

Jak propojit dva notebooky

Propojení dvou notebooků může být užitečné v různých situacích, například k přenosu souborů mezi zařízeními, sdílení internetového připojení, nebo pro hraní her v síti. V tomto článku se podíváme na několik způsobů, jakými lze propojit dva notebooky.

Číst článek