Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět

PORADNA

Taky se vám už stalo, že vás při práci na svém notebooku či počítači něco začalo zlobit? Počítač se začal zpomalovat, nebo přehnaně zahřívat? Případně chcete propojit notebook na televizi nebo něco dalšího a nevíte si rady? Připravili jsme pro vás články, které by vám s tím mohli pomoci.

Jak vyčistit notebook

Svůj notebook byste měli pravidelně čistit. Proč je to důležité a jak to snadno zvládnout v domácích podmínkách?

Prakticky poradíme, jak vyčistit notebook po stránce hardwaru i softwaru. Uvidíte, že se vám s ním hned bude lépe pracovat.

Číst článek

Jak propojit notebook s TV nebo LCD monitorem

Propojení notebooku s vaší televizí se vám bude hodit v okamžiku, kdy si chcete pustit film, případně rozšířit pracovní plochu svého PC. Jak propojit notebook s televizí i monitorem různými způsoby?

Číst článek

Historie značky Dell

Možná se budete divit, kdo stojí za vznikem značky Dell. Už od roku 1985, kdy se objevil první Turbo PC značky Dell se řadí mezi průkopníky ve svém oboru. Jak to tedy bylo doopravdy a kdo za ní stojí?

Číst článek

Nastavení šifrování ve Win10 pomocí BitLockeru – proč jej používat, a jak na něj?

Jestliže si do svého PC či notebooku ukládáte citlivá či jinak osobní data, která chcete mít důkladně chráněna před zloději, tak je rozhodně potřeba je na disk ukládat v zašifrované podobě, aby k nim zloděj neměl přímý přístup ani v případě, kdy by se mu k nim podařilo dostat.

Číst článek

 Historie značky HP

Historie značky HP

Chcete vědět, jak vznikla značka HP, která nyní patří k největším výrobcům výpočetní techniky na světě? Přehledně to zjistíte v našem článku.

Číst článek